Kaie Massaaž

Kaie-Massaažituba-(2)
Kaie-Massaažituba-(4)
Kaie-Massaažituba-(1)
Kaie-Massaažituba-(3)
 

18.0032.00

Clear selection

Toote kirjeldus

Klassikaline massaaž on kõige levinum massaažiliik, mis kujutab endast erinevate liigutuste ja võtete kompleksi. Massaaž aktiveerib eelkõige vere-ja lünfiringet, ergutab ainevahetust, vähendab pea- ja lihasvalusid. Massaaž mõjub lõõgastavalt nii vaimse kui füüsilise ülepinge korral.

Kupumassaaž on masseerimismeetod, kus kupuga tekitatud vaakumi abil stimuleeritakse nahka ja selle kaudu kogu organismi. Häid tulemusi annab kupumassaaž järgmiste vaevuste korral:

kroonilised lihas-ja liigesvalud
õlavöötme- ja seljavalud
astma; – bronhiit
unetus

Meemassaaž on tõhus ja efektiivne meetod naha pehmendamiseks ja enesetunde parandamiseks. Meemassaaž kiirendab verevarustust. Kasutatakse lihaspingete, külmetushaiguste ja krooniliste liigesprobleemide raviks. Kahjuks ei sobi see massaaž tiheda karvkattega inimestele.

Tselluliidimassaaž tehakse vaakummassaaž ehk kupumassaaži erineva suuruse kuppudega. Kasutatakse taimseid õlisid. Teostamise piirkonnad on samad mis meemassaažil. Lõpetuseks tehakse muljuvate võtetega massaaži.

Laavakivimassaaž lõdvestab ja venitab masseerides kehast minema lihaspinged, asendades selle hea tuju ja uue energiaga. Massaaž aitab ka stressi, unetuse, hingelise tasakaalutuse puhul.

Vastunäidustused kõikide massaažide puhul: külmetushaigused, palavik, vähk, haavandid, rasedus, tõsisemad südamehaigused

Lisainfo

Kinkekaardi väärtus

18€, 20€, 25€, 32€

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.

Sold By: Kinkekaart
Tootekood: 1004. Kategooria: